• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Dvosed trosed i fotelja

Dvosed trosed i fotelja

26900.00
21011x
3x
Se prodavaat komplet trosed dvosed i  fotelja kupeni od Simpo. Trosed:sirina/dlabina / visina: 220×98×86cm Dvosed:sirina/dlabina/visina: 180×98×86cm Fotelja: sirina/dlabina/visina: 96×98×86cm Koristeni se samo 2 godini i se vo odlicna sostojba.Cena: 26.900 denari Tel za kontakt: 078 420 754Moze da se pogleda...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 1, 2016
Garnitura!!!!!!!!!!!!

Garnitura!!!!!!!!!!!!

15000.00
21012x
3x
Prodavam garnitura trosed dvosed i fotelja!!!!trosedon se pusta!!!!
Macedonia · Stip · Stip · October 14, 2016
Дом и Семејство
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 281
Power Electric

Power Electric

Check with seller
237x
10x
Ви ги нуди следниве услуги: Продажба и монтажа на фотонапонски панели Одржување на деловни објекти, Изработка на електрични инсталации за јака и слаба струја, Комплетна изведба на LAN компјутерски мрежи, Бежични системи, Изработка на инсталација за видео надзор, Инсталација за озвучување, Инсталација на опрема за контрола на пристап, Домофонија, Из...
Macedonia · Југоисточен регион · Радовиш · February 2, 2016
Ваша е Идеата наша е реализацијата Мебел 2007 Трајче

Ваша е Идеата наша е реализацијата Мебел 2007 Трајче

Check with seller
169x
9x
кујни, плакари ,комоди , шанкови , кревети , спални соби , детски соби , и секаков вид на Мебел по ваша порача Ваша идеа Наша Реализација За подетални Информаци контакт на телефон 071 877 036
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 10, 2016
Povolno

Povolno

Check with seller
177x
1x
Prodavam sporet na drva nov  ,koristen samo Edna sezona povolno...
Macedonia · Strumica · Strumica · September 12, 2016
PLANINSKI HUMUS

PLANINSKI HUMUS

Check with seller
331x
4x
se prodava planinski humus sitno isean pogoden za vasite dvorovi , parkovi zelenila i sakssko cveke. pakovan e vo 10l i 50l vreki (so dostava)
Macedonia · site · Skopje · September 21, 2016
Продажба на моите две книги

Продажба на моите две книги

Check with seller
334x
2x
Мојата прва книга стихозбирка поезија - Посилна од судбината,се продава во: Kнижарница Херби - Куманово. Книжарница Викели - Прилеп. На страна на купикнига.мк,линкот од книгата -  http://kupikniga.mk/BookDetails.aspx?Pr=43181 Вттора книга збирка кратки раскази - Трепетот на душата се продава во: Книжарница Викели Прилеп, како и на страна ...
Macedonia · Североисточен регион · Куманово · April 25, 2017
Продавам машка детска соба

Продавам машка детска соба

Check with seller
73x
0x
Продавам добро сочувана речиси нова,малку користена машка детска соба,поточно 1 маса, 1 клуб маса, 1 работна маса и плакар по цена од 6.500 денари. 
Macedonia · Скопски регион · Скопје · October 21, 2017
Prodavam Kamin Alfa Plam

Prodavam Kamin Alfa Plam

Check with seller
96x
1x
Se prodava malku koristen 2 god.Kamin Alfa mn socuvan so postolje na trkala Cena 18 000 den  Telefon 070 259 044 
Macedonia · Prilep · Prilep · November 27, 2018