Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Автомобили - Mercedes ml 270cdi

Објавено на June 6, 2021
Објавено од dejan
Гледано од 114 луѓе
#4577
4.00 Euro €

Опис на предметот

Registiran servisiran novi gumi bez zamena hitno kontakt 078447391

Локација

Држава
Macedonia
Регион
prilep
Град
prilep

Детали за автомобил

Mercedes Benz
ML-Class
Седан
2000
5
5
260
2700
Да
Не
120 KW
5

Преглед и повратни информации за Mercedes ml 270cdi(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear