Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се барат шофери  Со Ц , Ц+Е категорија за во Германија

Се барат шофери Со Ц , Ц+Е категорија за во Германија

Check with seller
16338x
3x
Поради зголемување на возниот парк се барат шофери за работа во Германија,Ренинген DHL   Се вози за DHL 12т камјони и 40т Тамдем,Приколичар Потребно е да имате категорија Ц или Ц+Е  Код 95 , Еу Документи    пожелно е познавање на германски или англиски јазик    контакт Тел : WhatsApp Или Viber : +49 177 9173348 или +49...
Друга · Германија · Ренинген · June 27, 2022

5430.00
25433x
1x
Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)Фреквентниот генератор ВОЛКАНО Запер е дигитален електронски апарат кој што ги уништува предизвикувачите на болести како паразити, вируси, бактерии и габички со помош на електромагнетни бранови на принципот на биорезонанса, без употреба на медик...
MK · Skopje · June 11, 2021
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 5 На 5
TRAKTOR 540

TRAKTOR 540

5000.00 Euro €
1100x
6x
KOMPLET NE DELAM  traktor prikolica plugoj drlaci so sobrajcajna kontakt 078447391
Macedonia · PRILEP · PRILEP · June 6, 2021
MOTOR ZA MERCEDES 190

MOTOR ZA MERCEDES 190

350.00 Euro €
94x
1x
ISPRAVEN KONTAKT  078447391
Macedonia · prilep · prilep · June 6, 2021
PERALNA GERMANSKA BOSH

PERALNA GERMANSKA BOSH

100.00 Euro €
141x
1x
Malku koristena skoro nova kontakt 078447391
Macedonia · PRILEP · PRILEP · June 6, 2021

43000.00 Euro €
64x
3x
So celosna dokumentacija kuka so 4 sobi plus kupatilo plus vizbi 110m2 plus dvor 330m2 plus niva 800m2  kontakt 078447391    
Macedonia · prilep · Prilep · June 6, 2021
Mercedes ml 270cdi

Mercedes ml 270cdi

4.00 Euro €
97x
3x
Registiran servisiran novi gumi bez zamena hitno kontakt 078447391
Macedonia · prilep · prilep · June 6, 2021
  • 1