• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020

3.15
11856x
14x
Се продава LEON MK1 , 1.9 TDI 66kW / 90hp, регистриана + зелен картон до 25.06.2020 направен голем сервис, ** Заменети ребраст + линиски каиш, заменета водна пумпа со затегачи (марка INA), ** Заменети КОМПЛЕТ филтри ** Заменето масло во мотор (Марка TOTAL 10w/40) ** Нов акумулатор со гаранција од 3 години. ** Променети манжетни + чаури останатите д...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · September 4, 2019
ОPEL CORSA

ОPEL CORSA

4600.00
11857x
7x
ОPEL CORSA ЦЕНА: 4,600€ Година: 2009 Гориво: Дизел Менувач: Рачен Сила на моторот: 55 kw / 75 ks
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 29, 2019
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 3 На 3
Издавам комплетно наместен стан

Издавам комплетно наместен стан

12000.00 Денари
11x
4x
Се издава наместен стан од 40 м2,во Капиштец,во близина на Зебра.Има лифт,парно и клима.Станот има две соби.Погоден за самци или студенти.Слободен од 2ри јануари.
Macedonia · Скопски · Скопјe · December 29, 2019
Издавам комплетно наместен стан

Издавам комплетно наместен стан

200.00 Euro €
34x
5x
Се издава наместен стан од 40 м2 во Капиштец во близина на Цветен пазар,на 3 кат со лифт и парно греење.Погоден за студенти и самци.Слободен за вселување на 10 ти Јануари
Macedonia · Скопје · Скопје · December 17, 2019
Издавам комплетно наместен стан

Издавам комплетно наместен стан

200.00 Euro €
18x
5x
Издавам комплетно наместен стан од 40 м2, кај Цветен пазар -Бели згради со лифт,парно,клима .Располага со дневна соба со кујна и помала соба.Нема спална соба.Има тераса.Погоден за студенти,самци и парови.Слободен од 10 Јануари
Macedonia · Скопје · Скопје · December 16, 2019
  • 1