Живеалишта - Се Продава Преубав Трособен Стан

Објавено на November 17, 2017
Објавено од Snezana
Гледано од 22 луѓе
#999
64000.00 Euro €

Опис на предметот

Се продава трособен стан-поткровје на 4/4 кат со квадратура од 58м2 кај Млечен ресторан во нова зграда. Станот е новоградба (има само два стана на спрат) и функционален со одличен распоред (кујна со дневна, со 2 спални, детска и купатило). Истиот поседува сопствено парно на струја. Shifra-3053

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje
Адреса
Ul. Partizanski Odredi Br. 34/1/5