V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Chow Chow muzjaci

Објавено на June 12, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 851 луѓе
#4780
Check with seller

Опис на предметот

Dva chow chow muzjaka na prodaju, krem i crvene boje 


Ostenjeni 05.05.2024.


Ociscenji od parazita I vakcinisani


Stenci odlicnog porekla i izlozbenog potencijala


Spremni za rezervaciju


 


Kontakt: +381654781871


Smederevska Palanka


urosegmitrovic@gmail.com

Локација

Држава
Друга
Регион
Smederevska Palanka
Град
Smederevska Palanka
Адреса
Smederevska Palanka

Преглед и повратни информации за Chow Chow muzjaci (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear