V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Plac na prodaju na Zabljaku, Moticki Gaj

Објавено на March 2, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 153 луѓе
#4764
Check with seller

Опис на предметот

Plac povrsine 1870m2, nalazi se na polovini puta Zabljak - ski centar Savin Kuk. Vlasnistvo 1/1, plac je deljiv. Prikljucak vode i struje 15m od mreze. Predivan pogled na Durmitor i jezersku visoravan. Cena po kvadratu 80e.


Kontakt - Radmila +38164/3598123 i Radovan +38269/423443


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Plac na prodaju na Zabljaku, Moticki Gaj(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear