V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Hidroizolacija

Објавено на February 15, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 27 луѓе
#4762
Check with seller

Опис на предметот

Pruzamo najbolje rešenje za hidroizolaciju  bazene, garaza, podruma,balkona , terase, kupatila itd. Dugogodisnji rad i preporuka. 


Nazovite nas i uverite se u kvalitet i cenu. Radimo na celoj teritoriji Srbije.


 


Tel. 061 6075874


 Filip 


Beograd

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Hidroizolacija(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear