V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Kuca na prodaju u mirnom delu Vrnjacke Banje

Објавено на January 27, 2024
Објавено од oglasi
Гледано од 31 луѓе
#4756
100000.00 Денари

Опис на предметот

Kuca na prodaju u mirnom delu Vrnjacke Banje, montazna, povrsine 90 m² + podrum, ozakonjena. Cena 100.000E fiksno. Plac: 5,5 ari. Za dodatne informacije +381642246662


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Vrnjačka Banja
Град
Vrnjačka Banja
Адреса
Vrnjačka Banja

Преглед и повратни информации за Kuca na prodaju u mirnom delu Vrnjacke Banje(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear