V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Hidroizolacija vlaznih kuca

Објавено на October 30, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 72 луѓе
#4736
Check with seller

Опис на предметот

"HIDROIZOLACIJA VLAŽNIH KUĆA


Sečenje zidova mašinskim putem, brzo, kvalitetno i povoljno


Zaštita svih vrsta objekata od kapilarne vlage, totalnim presecanjem zida i postavljanje kvalitetnog kondora V3 V4 i ruskog kondora.    Tel. 0611785512 Dragan, Novi Sad "


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Novi Sad
Град
Novi Sad
Адреса
Novi Sad

Преглед и повратни информации за Hidroizolacija vlaznih kuca(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear