Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дом и Семејство - Potrebni radnici na mestu negovatelja, Beograd

Објавено на October 24, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 505 луѓе
#4735
Check with seller

Опис на предметот

Potrebni radnici na mestu negovatelja u Domu za stara lica, Beograd, Zvezdara. Odlicni uslovi za rad i plata, stalni radni odnos.


 


 dom@renesansadom.com


 renesansadom.com 


Kontakt telefon:+381638835225 


Ime oglasivaca: Danijela


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Potrebni radnici na mestu negovatelja, Beograd(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear