V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Na prodaju stenci Cane Corsa

Објавено на October 13, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 23 луѓе
#4733
Check with seller

Опис на предметот

Na prodaju stenci Cane Corsa ostenjeni 30.08.2023


7 Muzjaka i 5 zenki


Od odlicnih roditelja sa papirima. Cistokrvna linija oca i majke (majka formentino linija) bez bolesti i mana...Stenci su zdravi pravi ocisceni od parazita.Bice vakcinisani sa 6 nedelja  i bice spremni za preuzimanje posle 20tog oktobra 


Cena je 300 evra


Rezervacija na 063565990


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Stara Pazova
Град
Stara Pazova
Адреса
Stara Pazova

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenci Cane Corsa(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear