V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Na prodaju stenci kraljevske pudle

Објавено на October 7, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 22 луѓе
#4732
Check with seller

Опис на предметот

Na prodaju stenci kraljevske (standard) pudle, rodjeni 13.07.2023 . Slobodna dva muska (dva bela ) i tri bela zenska steneta. Spremni za preuzimanje. Za sve informacije pozvati na tel +381654466065 moze viber i whatsapp . E- mail: borisdelibasic1978@gmail.com Boris, Vrbas


 

Локација

Држава
Друга
Регион
Vrbas
Град
Vrbas
Адреса
Vrbas

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenci kraljevske pudle(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear