V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Potrebni radnici na mestu negovatelja, Beograd

Објавено на May 21, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 140 луѓе
#4699
Check with seller

Опис на предметот

Potrebni radnici na mestu negovatelja u Domu za stara lica, Beograd, Zvezdara. Odlicni uslovi za rad i plata, stalni radni odnos.


 


dom@renesansadom.com


renesansadom.com


Kontakt telefon:+381638835225 


Ime oglasivaca:Danijela


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Potrebni radnici na mestu negovatelja, Beograd(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear