V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Potrebne sobarice, Crna Gora

Објавено на May 16, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 199 луѓе
#4698
Check with seller

Опис на предметот

"Kompleksu u Becicima,Crnoj Gori,potrebne sobarice (higijenicarke).Obezbedjen smestaj. Rad na duzi period.


 


info.montedreams@gmail.com


Kontakt telefon: +382 69 888700 (MNE)


 


Ime oglasivaca: Vesna"


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Potrebne sobarice, Crna Gora(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear