V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Дом и Семејство - Stan na dan, Lilis House Novi Beograd

Објавено на November 12, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 85 луѓе
#4681
Check with seller

Опис на предметот

Studio apartman br.7


prizemlje,


25 m2,


čajna kuhinja,


kupatilo,


francuski ležaj,


sto i dve stolice,


Wi-Fi,


KTV,


osnovno posuđe,


posteljina,


peškiri,


sapun, šampon, toalet papir,


video nadzor,


parking.


U apartmanu mogu da borave maksimalno 2 osobe.


 


Dozvoljen boravak kućnih ljubimaca, bez dodatne nadoknade.


 


Obezbeđen besplatan parking, Wi-Fi i KTV. Cena 3.000,00 din.


http://lilis-house.rs/apartmani/apartman-br-7/ Wi-Fi i KTV. Novi Beograd, Ledine. Lilis House,  +381652909807

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Stan na dan, Lilis House Novi Beograd(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear