Услуги за Потрошувачи - Kompleksu Monte Dreams u Becicima potrebni radnici

Објавено на May 30, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 277 луѓе

Опис на предметотKompleksu Monte Dreams u Becicima, Crnoj Gori, potrebne sobarice (higijenicarke), domari i recepcioner. Obezbedjen smestaj, rad na duzi period. Odlicni uslovi za rad.

www.montedreams.com
info.montedreams@gmail.com
Kontakt telefon:
+381 63 8420053 (SRB)
+382 69 888700 (MNE)

Vesna

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Други информации

Преглед и повратни информации за Kompleksu Monte Dreams u Becicima potrebni radnici(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear