Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Бандажи - Se prodavaat

Објавено на February 24, 2022
Објавено од Pance
Гледано од 591 луѓе
#4630
Check with seller

Опис на предметот

Se prodavaat Bandazi so gumi  195/65 R15


kontakt na tel 075846750

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Југоисточен регион
Град
Струмица

Детали за автомобил

Audi
80 b4
Кабрио
Не
Не

Преглед и повратни информации за Se prodavaat (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear