Дом и Семејство - Kancelarijsko-Magacinski prostor, Zemun

Објавено на October 31, 2021
Објавено од oglasi
Гледано од 203 луѓе
#4615
Check with seller

Опис на предметотKancelarijsko-Magacinski prostor, 150-160mkv,  Zemun, na Novosadskom auto putu, ulaz direktno sa auto puta, ceo plac asfaltiran , parking, klima, grejanje, mokri cvor, sva infrastruktura… kontakt tel. 060/330-75-15

Локација

Држава
Srbija
Регион
Zemun
Град
Zemun
Адреса
Zemun

Преглед и повратни информации за Kancelarijsko-Magacinski prostor, Zemun(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear