Останати услуги - Kozmetičke i frizerske usluge Kalina

Објавено на September 9, 2021
Објавено од oglasi
Гледано од 47 луѓе
#4597
Check with seller

Опис на предметотDobro došli u salon lepote Kalina Beauty, vaše mesto za opuštanje i uživanje.
Frizer, tretman lica, pedikir, manikir, masaže, trepavice, šminka, solarijum, trepavice, depilacija.
Bulevar Kralja Aleksandra 136 11000 Beograd
Telefoni:
011/4081-585 i 060/6500-522
E- mail: kalinabeautybgd@gmail.com
https://kalinabeauty.rs/usluge/

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd

Преглед и повратни информации за Kozmetičke i frizerske usluge Kalina(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear