Возила -

Објавено на September 5, 2021
Објавено од Vlado
Гледано од 68 луѓе
#4596
Check with seller

Опис на предметот

Passat 1997 110 ks 

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Istok
Град
Stip
Адреса
Ul.Cerenja 86

Детали за автомобил

Volkswagen
Passat
Седан
1997
4
5
300000
19000
Да
Не
81 KW
5

Преглед и повратни информации за (0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear