V&Z-Automobile GmbH

V&Z-Automobile GmbH

Возила - Fiat Ducato

Објавено на August 11, 2021
Објавено од Angelka
Гледано од 177 луѓе
#4591
Free

Опис на предметот

Se prodava fiat ducato vo odlicna sostojba kompletno servisirano i ne uvezeno poveke info na tel 078 323278

Локација

Држава
Macedonia
Регион
prilep
Град
prilep

Детали за автомобил

Fiat
Кабрио
Не
Не

Преглед и повратни информации за Fiat Ducato(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear