• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Аеродром
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 4 На 4
МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА

МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА

200.00 Денари
55x
0x
МАТЕМАТИКА, ФИЗИКА, ИНФОРМАТИКА за основно и средно образование - индивидуани часови - групни часови ПОДГОТОВКА ЗА МАТУРСКИ ИСПИТИ И ЕКСТЕРНО ТЕСТИРАЊЕ успех загарантиран тел. 075 266 628
Macedonia · Скопски регион · Аеродром · March 12, 2016
ПОВОЛНО ИЗДАВАМ МАЛ НАМЕСТЕН СТАН

ПОВОЛНО ИЗДАВАМ МАЛ НАМЕСТЕН СТАН

160.00 Euro €
60x
0x
Станот има 40 квадрати, наместен е и мошне поволен за живеење на брачни парови или помало семејство. Има една поголема и една помала соба, претсобје, кујна, голема тераса, парно и заеднички паркинг. Се наоѓа во нас. Ново Лисиче, на 12 кат, со лифт. Цената за месечна кирија е 160 евра.
Macedonia · Скопски регион · Аеродром · March 9, 2016
Se izdava Stan vo naselba Aerodrom 38m2

Se izdava Stan vo naselba Aerodrom 38m2

180.00 Euro €
74x
0x
Stanot se naoga vo zelenite zgradi do OU Gorgija Pulevski I ima edna soba, kujna I kupatilo. Istiot e nenamesten (ima samo kujna I pretsobje ), no po dogovor moze I namesten. Prioritet imaat vraboteni Lica ili bracen par.
Macedonia · Скопски регион · Аеродром · February 19, 2016
Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g.

Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g.

Check with seller
114x
4x
Prodavam Opel Astra G 1.7td, 1999g. Redovno servisirana, so novi zimski gumi, registrirana, vo odlicna sostojba.
Macedonia · Скопски регион · Аеродром · January 24, 2016
  • 1