• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Доделуваме Бесплатен Маркетинг

Доделуваме Бесплатен Маркетинг

Free
7665x
3x
Доделуваме Бесплатен Маркетинг Рекламирајте се тотално бесплатно , се што треба да направите е : Да ја лајкенте нашата Официална Фан страна на oglasise.мк Да ги поканете вашите пријатели на нашата  фан страна oglasise.мк Објавата да ја споделите на вашиот профил јавно во приватна порака на нашата фан страна или на нашиот е-маил contact@oglasis...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · March 31, 2020
Оџачар

Оџачар

Check with seller
25453x
1x
Оџачар
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Останати услуги
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 27
Termoizolacija

Termoizolacija

100.00 Денари
65x
3x
Termoizolacija na vnatresni zidovi,resavanje na problemi so muvla na zidovi,molerski raboti,gipskarton i fasadi so stiropor   tel. 077 753941
Macedonia · Skopski · Skopje · January 23, 2017
Izvedba na Fasada

Izvedba na Fasada

12.00 Euro €
1043x
10x
Fasada so stiropol so vrvni majstori , so gratis borduri okolu prozori , so nase skele i nas materijal samo e vasa akrilnata boja , farbanjeto e vkluceno vo cenata 12.5 eura 1m2 5cm 8cm 14.5 1m2 plasticen abrib 14 eur 1 m 2Fasada so stiropol so vrvni majstori , so gratis borduri okolu prozori , so nase skele i nas materijal samo e vasa akrilnata bo...
Macedonia · Gazi Baba · Skopje · October 15, 2015
Izvedba na Fasada

Izvedba na Fasada

12.00 Euro €
714x
10x
Fasada so stiropol so vrvni majstori , so gratis borduri okolu prozori , so nase skele i nas materijal samo e vasa akrilnata boja , farbanjeto e vkluceno vo cenata 12.5 eura 1m2 5cm 8cm 14.5 1m2 plasticen abrib 14 eur 1 m 2Fasada so stiropol so vrvni majstori , so gratis borduri okolu prozori , so nase skele i nas materijal samo e vasa akrilnata bo...
Macedonia · Gazi Baba · Skopje · October 15, 2015
Izrabotka na sekakov vid na trudovi

Izrabotka na sekakov vid na trudovi

5.00 Euro €
47x
0x
Вршиме професионална изработка на едукативни трудови според академскиот стил на пишување. (ЕКТС) Изработка на трудови од сите научни области како што се: - Дипломски трудови - Семинарски трудови - Проектни задачи - Изработка на CV - Изработка на мотивационо писмо - Истражувачки проекти - Есеи - Табеларни пресметки во Excel - Power Point презентации...
Macedonia · Cela Makedonija · Skopje · September 12, 2017
OGLAS ZA RABOTA

OGLAS ZA RABOTA

1.00 Euro €
59x
1x
Агенцијата за недвижности Простор Скопје има потреба од вработување на техничка секретарка и агент на неопределено време.Со одредена фиксна плата и можност за дополнителна заработка. Опис на работни задачи: • Управување со канцелариско работење; • Координација на активностите на агенцијата и клиентите; • Водење на документација; &bul...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 3, 2018
ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

1.00 Денари
284x
2x
Se za vasiot dom na edno mesto, so garancija i visok kvalitet..Nie ke se pogrizime za transportot i efikasnata usluga.Nie znaeme zosto sme najdobri vo regionot i posiroko... Kontakt telefon 076 620 181
Macedonia · Skopje · SKOPJE · February 18, 2018
ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

ALUMINIUMSKI I STAKLENI OGRADI

1.00 Денари
807x
2x
Se za vasiot dom na edno mesto, so garancija i visok kvalitet..Nie ke se pogrizime za transportot i efikasnata usluga.Nie znaeme zosto sme najdobri vo regionot i posiroko... Kontakt telefon 076 620 181
Macedonia · Skopje · Skopje · February 18, 2018