Дуќани за изнајмување - Продажба - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Дуќани за изнајмување - Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 9 На 9
Се Издава Деловен Простор во Лептокарија

Се Издава Деловен Простор во Лептокарија

1000.00 Euro €
43x
4x
Се издава деловен простор во Лептокарија во близина на гостилница Буре. Деловниот простор е од 72м2 со галерија од 45м2 со санитарен чвор. Цена 1000еур. Шифра 8039/1
Macedonia · Skopje · Skopje · March 6, 2018
Се Продава Деловен Простор во Дебар Маало

Се Продава Деловен Простор во Дебар Маало

100000.00 Euro €
43x
1x
На одлична локација, на самата главна улица во Дебар Маало се продава дуќан од 45м2 + 20м2 галерија и можност за тераса. Има санитарен чвор и паркинг простор. Погоден е за повеќе намени како кафич, маркет, аптека и друго. Цена 100000eur +ДДВ. Шифра 8010
Macedonia · Skopje · Skopje · January 24, 2018