• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Канцеларија - Деловен простор
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 18
    Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

1.00 Euro €
50x
5x
    Se izdava Deloven Prostor za kancelarija od 25m2 vo Centar na odlicna lokacija. Objektot e NOV, individualna gradba i e odlicno zvucno izoliran. Cena po dogovor. Shifra-8069/1
Macedonia · Skopje · Skopje · August 25, 2018
Се Продава Деловен Простор

Се Продава Деловен Простор

1.00 Euro €
45x
6x
Се продава деловен простор лоциран во  почетокот на Капиштец. Дуканот поради неговата  место положба е погоден за работење и развивање на различни видови на дејности.Дуканот има вкупно 49 м2 и тоа на приземје 27м2 а на катот 22м2. Шифра-8007
Macedonia · Skopje · Skopje · January 30, 2018
  Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

Се Издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-Кисела Вода

4.00 Euro €
36x
12x
  Се Издава Деловен Простор 451м2 во Кисела Вода.Просторот е на мезанин и има 21 канцеларија, 2 санитарни чвора, купатило и 18-клима уреди. Греењето е централно парно. Деловниот Простор е полунаместен, во секоја канцеларија има плакари. Исто така добро е позициониран , светол со ориентација запад. Се издава за 4 ев./м2 +ДДВ 18% и цената е со м...
Macedonia · Skopje · Skopje · July 9, 2018
  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

10.00 Euro €
37x
2x
  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со ценрално греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Центар.Шифра-8055/1
Macedonia · Skopje · Skopje · March 20, 2018
Се Издава Деловен Простор во Карпош 2

Се Издава Деловен Простор во Карпош 2

12.00 Euro €
42x
8x
Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 80м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со 1 океанска канцеларија од 30м2, менаџер-канцеларија,рецепција, ходник, архива, кујна, 2 тоалета и едно паркинг место.. Цена 12еур/м2. Шифра 8065/1
Macedonia · Скопје · Скопје · October 31, 2018
Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Карпош 2

12.00 Euro €
55x
7x
Се издава деловен простор во Карпош 2 со површина од 277м2. Се наоѓа на 2ри кат. Просторот е распредел со рецепција, кујна, 2 тоалета, ходник, сала за состаноци, 4 канцеларии, 2 тераси. Цена 12еур/м2. Шифра 8066/1
Macedonia · Skopje · SKopje · August 17, 2018
Se izdava DUKAN vo NOVO LISICE

Se izdava DUKAN vo NOVO LISICE

100.00 Euro €
47x
1x
Se izdava dukan vo Novo Lisice 14m2 za 100 eu.+18% ddv.Dukanot e na prizemje i go iznajmuva firma.Shifra-54
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · November 1, 2017