Канцеларија - Деловен простор - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Канцеларија - Деловен простор
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 18
Се продава деловен простор во Кисела Вода

Се продава деловен простор во Кисела Вода

105000.00 Euro €
36x
1x
Се продава деловен простор во населба Црниче/ Кисела Вода во близина на МВР, со површина од 75м2. Просторот е поделен на два дуќани со два санитарни чвора. Има магацински простор во подрум од 100м2. Цена 105.000еур. Шифра 8019
Macedonia · Skopje · Skopje · April 23, 2018
 Se prodava dukan vo Centar

Se prodava dukan vo Centar

24000.00 Euro €
25x
2x
  Se prodava deloven prostor 21m2 vo Centar so sanitaren cvor na 1 kat. Moze da se koristi za poveke nameni kako advokatska kancelarija,agencija,frizernica,kozmetika i dr. Cena-24000eu.Shifra-8009
Macedonia · Skopje · Skopje · March 24, 2018
  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар

10.00 Euro €
37x
2x
  Се издава ДЕЛОВЕН ПРОСТОР во Центар 150 м2 на 2 кат, со ценрално греење, санитарен чвор. Просторот е со повеќе канцеларии и се издава за 9-10ев./м2 + режиски трошоци. Се наоѓа на ТОП ЛОКАЦИЈА во Центар.Шифра-8055/1
Macedonia · Skopje · Skopje · March 20, 2018
Се Продава Деловен Простор

Се Продава Деловен Простор

1.00 Euro €
45x
6x
Се продава деловен простор лоциран во  почетокот на Капиштец. Дуканот поради неговата  место положба е погоден за работење и развивање на различни видови на дејности.Дуканот има вкупно 49 м2 и тоа на приземје 27м2 а на катот 22м2. Шифра-8007
Macedonia · Skopje · Skopje · January 30, 2018
 Se prodava dukan vo Centar

Se prodava dukan vo Centar

24000.00 Euro €
32x
2x
  Se prodava deloven prostor 21m2 vo Centar so sanitaren cvor na 1 kat. Moze da se koristi za poveke nameni kako advokatska kancelarija,agencija,frizernica,kozmetika i dr. Cena-24000eu.Shifra-8009
Macedonia · Skopje · Skopje · January 23, 2018
  Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj

Se Izdava Kancelariski Prostor vo Saraj

10000.00 Денари
28x
1x
 Se izdava deloven prostor vo Saraj pogoden za kancelarii za poveke nameni. na 1 kat od 55m2+ 4 m2 balkon.Prostorot se naoga vo nov objekt. Istiot e so poseben sanitaren cvor - toalet.Prostorot raspolaga so klima,domofon,video nadzor,struja za domakinstvo. Se iznajmuva za pristupacna cena od 10 000 denari. Shifra-8026/1.
Macedonia · Skopje · Skopje · January 12, 2018
Се Продава Деловен Простор

Се Продава Деловен Простор

76000.00 Euro €
29x
0x
Се продава  деловен простор  во населба Мичурин со површина од 52м2. Деловниот простор е новоградба и на приземје . Шифра - 8006
Macedonia · Skopje · Skopje · December 21, 2017