Недвижности - page 2 - www.Oglasise.mk

 • avtopromet.jpg
 • avtoservis stevo.jpg
 • nedviznostiprostor.jpg
 • ostani doma.png
Недвижности
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 35
  Se Izdava Deloven Prostor vo Dracevo

Se Izdava Deloven Prostor vo Dracevo

600.00 Euro €
101x
1x
    Se izdava DELOVEN PROSTOR na atraktivna lokacija vo Naselbata vo Dracevo. Objektot e 80m2 + 80m2 magacinski prostor. Ima sanitaren cvor. Se izdava na podolg period.Cena 600eu. Shifra-8070/1
Macedonia · Skopje · Skopje · August 29, 2018
  Deloven Prostor vo Taftalidze 2

Deloven Prostor vo Taftalidze 2

1.00 Euro €
30x
1x
Se izdava DRLOVEN PROSTOR vo Taftalidze 2, na dve nivoa SU-50m2+27m2 na 1 kat. Prostorot e vo novogradba i sekoj del moze da bide izdaden poedinecno i vo celost. Sekoj del e so poseben sanitaren cvor. Cena po dogovor.Shifra-8068/1
Macedonia · Skopje · Skopje · August 25, 2018
  UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

UBAV SREDEN I TOPOL DOM !!!

1.00 Euro €
240x
13x
 Sekoe katce vo koe ziveeme treba da go pretvorime vo UBAV  SREDEN I TOPOL DOM. NIe sme tuka da VI pomogneme. Sreduvame stanovi so kompletno sreden vnatresen enterier do kluc na raka. Toa go pravime po zelbite i potrebite na nasite klienti. Povelete !! Ve ocekuvame za zednicka sorabotka!!!
Macedonia · Makedonija · Skopje · August 15, 2018
   Се ПРОДАВА плац за БЕНЗИСКА ПУМПА

Се ПРОДАВА плац за БЕНЗИСКА ПУМПА

1.00 Euro €
208x
4x
     На атрактивна локација во Врапчиште се продава плац за БЕНЗИСКА ПУМПА од 6680м2 со подготвен елаборат за градба. Цена по договор. ВРЕДИ ДА СЕ ВИДИ!!! Контакт телефон 078/366-902. Шифра SP3
Macedonia · Gostiva · Gostivar · August 15, 2018
    СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

СУПЕР ПОНУДА!!! ПРОДАЖБА НА БЕНЗИСКИ ПУМПИ!

1.00 Euro €
42x
1x
        Бизнис во кој вреди да се вложи!!! На атрактивни локации во Скопје се ПРОДАВААТ 4 БЕНЗИСКИ ПУМПИ.  Сите се со употребни дозволи и моментално функционални.          И уште 2 БЕНЗИСКИ ПУМПИ - 1 во ОХРИД и 1 во ВЕЛЕС, кои се исто така функционални.  Профитабилен бизнис кој не се пропушта!&...
Macedonia · Makedonija · Skopje · August 15, 2018
 EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

EKSLUZIVNO!!!! SE PRODAVAAT BENZINSKI PUMPI

1.00 Euro €
89x
1x
EKSLUZIVNO-PRODAZBA NA BENZINSKI  vo MK--- Se prodavaat izgradeni  i vo gradba DELOVNI OBJEKTI za BENZINSKI PUMPI  od 40%--90% koeficient na gradba. Celata dokumentacija za E17 i E18, kako i za parcelite e so uredna dokumentacija od I.L. do proekt za gradba, Istite objekti se na poveke lokacii (avtopati) niz MAKEDONIJA i toa: 1=Prile...
Macedonia · Makedonija · Skopje · July 21, 2018
  Се Издава Деловен Простор во Маџари

Се Издава Деловен Простор во Маџари

3.00 Euro €
49x
1x
    Се издава Деловен Простор во Маџари од 173м2 од која површина може да се зголеми по потреба до 275м2. Просторот се наоѓа на приземје со посебен влез и е поделен на 2 хали со посебна канцеларија. Има 4 санитарни чвора и обезбеден паркинг простор во дворот на објектот. Греење и ладење е во организација на закупесот. Просторот е самостал...
Macedonia · Skopje · Skopje · July 6, 2018