Станови, куќи , Соби за изнајмување - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Станови, куќи , Соби за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 432
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
101x
5x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · February 22, 2018
Се Издава Стан во Автокоманда

Се Издава Стан во Автокоманда

10000.00 Денари
248x
8x
Се издава стан во Автокоманда кој се наоѓа на тивка локација. Станот е 64м2 и располага со дневна, кујна со трпезарија, една спална соба, балкон, подрум. Има парно греење и се издава наместен. Цена 10.000ден. Шифра 2022/1
Macedonia · Skopje · Skopje · January 24, 2018
      Се Издава Стан во Карпош 4

Се Издава Стан во Карпош 4

2034.00 Euro €
50x
9x
Се издава стан во Карпош 4 на 7/9 кат со површина од 50м2. Се издава празен со кујнски елементи. Располага со дневна, кујна, една спална соба, купатило, балкон. Греење на струја, со исклучено парно. Станот поседува гаража со доплата и има паркинг место позади зградата. Цена 9000ден. Шифра 2034/1
Macedonia · Skopje · Skopje · September 4, 2018
Se izdava del od kuka vo Kozle

Se izdava del od kuka vo Kozle

1100.00 Euro €
127x
10x
На прекрасна и тивка локација во Козле се издават 2 ката во дел од куќа која е луксузно опремена со површина од 150м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, 2 балкони. Има сопствено парно греење и повеќе паркинг места. Цена 1100еур. Шифра 6002/1
Macedonia · Skopje · SKopje · May 9, 2018
Се Издава Куќа во Жданец

Се Издава Куќа во Жданец

1100.00 Euro €
43x
9x
Се издава екслузивна куќа во Жданец со квадратура од 280м2 ( од кои 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории, подрум), Сут.+Приз.+1кат+Пот. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземјето се состои од салон со трпезарија и кујна, и WC. Првиот кат има 3 спални соби, од кои едната е ...
Macedonia · Skopje · Skopje · March 5, 2018
Се Издава Куќа во Жданец

Се Издава Куќа во Жданец

1100.00 Euro €
30x
9x
Се издава екслузивна куќа во Жданец со квадратура од 280м2 ( од кои 200м2 се користат како станбен простор, а останатиот дел се гаража, помошни простории, подрум), Сут.+Приз.+1кат+Пот. Сутеренот се гаража, летна кујна, котлара за парно, подрум. Приземјето се состои од салон со трпезарија и кујна, и WC. Првиот кат има 3 спални соби, од кои едната е ...
Macedonia · Skopje · Skopje · April 13, 2018
Se Prodava/Izdava Dupleks -PENTHOUSE

Se Prodava/Izdava Dupleks -PENTHOUSE

1100.00 Euro €
62x
14x
Se prodava/izdava stan na dve nivoa vo Debar Maalo so povrsina od 128m2 na 4ti i 5kat. Stanot e so dnevna, kujna, trpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, gostinsko wc. Ima terasa od 28m2 i 24m2 podrumski prostor. Greenje na struja.  Zgradata e so visoko nivo na energetska efikasnost gradena po site normi za aseizmicka stabilnost.. Cena 1100eur/...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 7, 2018