• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Куќи - Апартмани за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
15 - 17 На 17
Se izdava del od kuka vo Kozle

Se izdava del od kuka vo Kozle

500.00 Euro €
144x
9x
На прекрасна и тивка локација во Козле се издава приземје од куќа која е луксузно опремена со површина од 70м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има сопствено парно греење. Во цената се вклучени и сметки за вода, ТВ, интернет. Цена 500еур. Шифра 6002/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 14, 2017
Се Издава Куќа Во Козле

Се Издава Куќа Во Козле

300.00 Euro €
33x
9x
Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вклучено греење . Шифра-3021/1
Macedonia · Skopje · Skopje · November 13, 2017
Apartman za dnevno i mesecno iznajmuvanje

Apartman za dnevno i mesecno iznajmuvanje

1000.00 Денари
202x
0x
Apartmanot se naoga vo centralno gratsko podracje , vo blizina na gratskiot park na mnogu dobra lokacija.Celosno renoviran i prijaten za prestoj . Poseduva sloboden internet ,klima i besplaten parking.Povelete posetete go i uzivajte.
Macedonia · Kavadarci · Kavadarci · March 17, 2017