Куќи - Апартмани за изнајмување - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Куќи - Апартмани за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 17
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

15.00 Euro €
48x
9x
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.                                                 ...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · July 6, 2019
Stan na dan +381652144021

Stan na dan +381652144021

30.00 Euro €
32x
7x
+381652144021
Srbija · Vojvodina · Novi Sad · May 28, 2019
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

Check with seller
85x
9x
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi.  На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и двор...
Macedonia · JUGOZAPADEN · OHRID · July 28, 2018
Се издава дел од куќа во Центар

Се издава дел од куќа во Центар

1.00 Euro €
38x
8x
 Се Издава дел од куќа на приземје која се наоѓа во Дебар Маало/Центар. Спратот е со површина од 70м2 и има дневна, кујна со трпезарија, две спални соби, купатило. Има балкон и е на централно греење. Тв и интернет вклучени во цената која е по договор. Шифра 6006/1
Macedonia · Skopje · Skopje · July 18, 2018
Се Издава Стан во Козле

Се Издава Стан во Козле

1.00 Euro €
30x
9x
Се издава спрат од куќа во Козле во близина на студенски дом Гоце Делчев со површина од 70м2. Се наоѓа на 1ви кат. Располага со дневна со трпезарија, кујна, 2 спални соби, купатило, балкон. Цена по договор. Шифра 3057/1
Macedonia · Skopje · Skopje · July 13, 2018
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
40x
9x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · January 22, 2018
   Се Продава Плац во Леуново

Се Продава Плац во Леуново

1.00 Euro €
39x
7x
Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика,  со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,купатило и две спални ) и поткровјето со одбивање на косината од кровот е 29м. Со две тераси..  Сменет кров пред 18 месеци, нов лимен кров. ...
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · December 29, 2017