• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Куќи - Апартмани за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
43 - 49 На 49
   Се Продава Плац во Леуново

Се Продава Плац во Леуново

1.00 Euro €
31x
7x
Вила во Маврово-Леуново, во близина на Хотел Радика,  со најубав поглед на Мавровско Езеро.
Површина на куќата 7х7 метри, приземје, кат и поткровје.
Приземјето е 18м. катот е 48м (дневна со кујна,купатило и две спални ) и поткровјето со одбивање на косината од кровот е 29м. Со две тераси..  Сменет кров пред 18 месеци, нов лимен кров. ...
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · December 29, 2017
Se izdava del od kuka vo Kozle

Se izdava del od kuka vo Kozle

500.00 Euro €
103x
9x
На прекрасна и тивка локација во Козле се издава приземје од куќа која е луксузно опремена со површина од 70м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има сопствено парно греење. Во цената се вклучени и сметки за вода, ТВ, интернет. Цена 500еур. Шифра 6002/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 14, 2017
Се Издава Куќа Во Козле

Се Издава Куќа Во Козле

300.00 Euro €
26x
9x
Се издава во Козле дел од куќа од 100м2.Има 3 спални соби,кујна,трпезарија,дневна,купатило.Просторот е комплетно реновиран и наместен комотен за едно семејство.Греењето е на нафта со радијатори сместени во просторот за живеење.Цената е 300 ев.со вклучено греење . Шифра-3021/1
Macedonia · Skopje · Skopje · November 13, 2017
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

400.00 Денари
50x
8x
     Изнајмуваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.                                          &nbs...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · August 20, 2017
Apartman za dnevno i mesecno iznajmuvanje

Apartman za dnevno i mesecno iznajmuvanje

1000.00 Денари
163x
0x
Apartmanot se naoga vo centralno gratsko podracje , vo blizina na gratskiot park na mnogu dobra lokacija.Celosno renoviran i prijaten za prestoj . Poseduva sloboden internet ,klima i besplaten parking.Povelete posetete go i uzivajte.
Macedonia · Kavadarci · Kavadarci · March 17, 2017
Издавање на соби во Ресен,Преспа

Издавање на соби во Ресен,Преспа

400.00 Денари
95x
0x
Се издаваат соби во Ресен, веднаш до ресторан Ѓердан по најповолни цени. 
Macedonia · Преспа · Ресен · July 28, 2016
Издавам куќа во Пржино

Издавам куќа во Пржино

7000.00 Денари
60x
0x
Куќата е наместена, приземна погодна за студентки или брачен пар. Цена по договор. Тел.077980926
Macedonia · Македонија · Скопје · July 8, 2016