• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Куќи - Апартмани за изнајмување
Сите резултати
Лично
Компанија
15 - 21 На 40
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, КАЈ Х МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, КАЈ Х МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН Ц

Check with seller
8x
9x
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид. Апартманите се копмплетно опремени, со посебни купатила, балкони со поглед на езеро, беспалетн wi-fi.  На располагање има бесплатен паркинг простор пред објектот и двор...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · July 30, 2019
АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

АПАРТМАНИ И СОБИ - ОХРИД, НАСЕЛБА КОЊСКО, ВО БЛИЗИНА НА МЕТРОПОЛ, БЕЛВИ И КОНГРЕСЕН ЦЕНТАР

15.00 Euro €
37x
9x
Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, Блеви и Конгресен центар, на 300 м оддалеченост од езерото, а на 7 км од центарот на Охрид.                                                 ...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · July 6, 2019
Stan na dan

Stan na dan

30.00 Euro €
16x
0x
Srbija · Vojvodina · Novi Sad · May 28, 2019
Stan na dan +381652144021

Stan na dan +381652144021

30.00 Euro €
24x
7x
+381652144021
Srbija · Vojvodina · Novi Sad · May 28, 2019
  Se izdava baraka vo Taftalidze 1

Se izdava baraka vo Taftalidze 1

10000.00 Денари
33x
8x
 Se izdava baraka vo Taftalidze 1 od 80m2, polunamestena. Barakata e so dve spalni sobi,kujna so trpezarija,dnevna, kupatilo so greenje na struja. Se izdava na podolg period za 10 000 denari. Shifra-6001/1
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
    Се издава спрат од куќа во Козле

Се издава спрат од куќа во Козле

800.00 Euro €
19x
6x
   На тивка и мирна локација во населба Козле  се издава спрат од нова куќа со посебен влез на втори кат, со површина од 115м2. Спратот се состои од 3 спални соби, дневна со кујна и трпезарија, 2 балкона, 1 голема тераса, 2 бањи со туш и када, 2 тоалета, 2 клими, сопствено парно, сателитска и кабловска, 1 гаражно место, двор. Цена - ...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 31, 2018
Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ

Се издава КУЌА во БАРДОВЦИ

1500.00 Euro €
27x
9x
Се издава куќа во населба Бардовци од 170м2. Куќата располага со салон, кујна, 5 спални соби, тоалет. Просториите на 1ви кат се наменети за канцеларии. Има интернет и клима. Цена 1500еур. Шифра 6007/1
Macedonia · Skopje · Skopje · October 31, 2018