Куќи - апартмани за продажба, - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Куќи - апартмани за продажба,
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 234
Се продава Викендица во Маркова Сушица

Се продава Викендица во Маркова Сушица

55000.00 Euro €
101x
7x
На оддалеченост 20км од град Скопје на прекрасна локација во близина на Марков Манастир се продава ВИКЕНДИЦАкомплетно опремена со површина од површина од 130м2 која лежи на плац од 700м2. Цена 55.000еур. Шифра 6041
Macedonia · Skopje · Skopje · November 9, 2018
Се Продава Вила во Охрид

Се Продава Вила во Охрид

1.00 Euro €
13x
0x
Се продава вила на 4км од центарот на Охрид, со површина од 145м2, приземје, кат со тераси 295м2 и двор од 255м2. Има сопствен паркинг простор и поглед према Охридско езеро. Цена по договор. Шифра 7ВС  
Macedonia · Ohrid · Ohrid · November 3, 2018
Се Продава Вила Во Охрид

Се Продава Вила Во Охрид

1.00 Euro €
30x
2x
Се продава Вила во непосредна близина на Хотел Гранит во Охрид со квадратура од 136м2 и двор од 257м2. Вилата има три влезови, секој влез по 3 апартмани, вкупно 9 апартмани со посебно купатило, дневна, кујна, една спална соба и тераса со поглед на Охридско езеро. Цена по договор.Шифра 6ВИ
Macedonia · Ohrid · Ohrid · November 3, 2018
Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)

Се ПРОДАВА ДЕЛОВНО/СТАНБЕНА КУЌА ЧАРШИЈА (69М2)

200000.00 Euro €
18x
15x
Се продава деловно-станбена куќа со квадратура од 69М2 по имотен лист,а објектот се наоѓа во Општина Центар но се води како под “ЦЕНТАР 1”/ОПШТИНСКИ.Во најубавиот и најпрекасниот дел од Градот Скопје,”СТАРАТА СКОПСКА ЧАРШИЈА” крајот кој живее со бесмртниот дух на трговијата,историјата,занаетчиството заедно со угостителството...
Macedonia · Skopje · Skopje · November 1, 2018
  Se prodava kuka vo Butel 2

Se prodava kuka vo Butel 2

145000.00 Euro €
20x
1x
    Se prodava kuka vo Butel 2 od 185m2 na dva kata +posebna garaza od 46m2. Parcelata e 650m2 od koj 450m2 cist dvor. Cena 145 000eu. so mesto za dogovor.  Shifra-6042
Macedonia · Skopje · Skopje · October 30, 2018
Се Продава/Издава Куќа во Козле

Се Продава/Издава Куќа во Козле

218000.00 Euro €
22x
8x
Се продава/издава прекрасна куќа во Козле од 220м2 и дворна површина 100м2. Се состои од подрум, приземје и 2 ката со 5 соби( салон, кујна со трпезарија, 3 спални соби, работна соба, 3 купатила, 3 балкони. Има сопствено парно греење, 2 паркинг места. Може и замена за 2 помали станови во Скопје со доплата. Се продава празна. Местоположбата на куќата...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 30, 2018
Се продава луксузна куќа  во Хром

Се продава луксузна куќа во Хром

230000.00 Euro €
26x
15x
Се продава луксузна куќа со местоположба во мирната населба Хром во Општина Ѓорче Петров. Самиот двор на куќата е хортикултурно уреден и со фонтаната во него представува право место за одмор во овој турбулентен живот. Има инсталација за парно,вграден камин на дрва и целосно е климатизирана.  Куќата има двор 145 м2 и Пр+1+По и 3 пати по 73м2 по...
Macedonia · Skopje · Skopje · October 29, 2018