• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Се Продава Плац во Маврово

Се Продава Плац во Маврово

1.00
26005x
2x
 На падините на Бистра во Маврово непосредно до ски-центарот се продава прекрасен плац 377м2 со И.Л. и маркица за градба.Плацот е на 20м од главниот пат со убав поглед.Цена по договор.Шифра-1ИС
Macedonia · Mavrovo · Mavrovo · March 1, 2018
Живеалишта
Сите резултати
Лично
Компанија
694 - 700 На 700
Se Prodava Dupleks -PENTHOUSE

Se Prodava Dupleks -PENTHOUSE

1100.00 Euro €
44x
2x
Se prodava stan na dve nivoa vo Debar Maalo so povrsina od 128m2 na 4ti i 5kat. Stanot e so dnevna, kujna, trpezarija, 3 spalni sobi, 2 kupatila, gostinsko wc. Ima terasa od 28m2 i 24m2 podrumski prostor. Greenje na struja.  Zgradata e so visoko nivo na energetska efikasnost gradena po site normi za aseizmicka stabilnost.. Cena 1100eur/m2 Shif...
Macedonia · Skopje · Skopje · May 7, 2018
Се ПРОДАВА стан во Карпош 1

Се ПРОДАВА стан во Карпош 1

950.00 Euro €
29x
10x
Се продава стан  во Карпош 1. Станот е со 2 спални соби, дневна ,терпезарија и кујна, 2 тераси,реновиран комплетно односно сменета и електрична и водоводна инсталација нови прозорци и дрвенарија и нова блиндор врата. Позиција исток-југ-запад. Многу светол стан  со отворен поглед. Се наоѓа на 3-ти кат, греењето е со парно. Станот има Чиста...
Macedonia · Skopje · Skopje · May 7, 2018
Se Izdava DELOVEN PROSTOR kaj Bunjakovec

Se Izdava DELOVEN PROSTOR kaj Bunjakovec

200.00 Euro €
36x
7x
Se izdava deloven prostor vo Opstina Centar,vo blizina na Soboren Hram,Bunjakovec.Prostorot e 34m2 i e delumno namesten,so mala kujna,toalet,biro i fotelja.Greenjeto e na struja.Pogoden e za usluzni dejnosti:pravni,trgovski i kozmeticki.Visinata na mesecnata kirija iznesuva 200 EUR,SO 1 depozit. Shifra-8037/1
Macedonia · Skopje · Skopje · May 7, 2018
Се Продава Стан во Населба Лагадин- Охрид

Се Продава Стан во Населба Лагадин- Охрид

1100.00 Euro €
29x
12x
На самиот брег на Охридското Езеро, во населба Лагадин со прекрасен поглед кон езерото, се продава стан на поткровје од 96м2. Станот располага со дневна , кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, балкон. Греење на струја. Цена 1100еур/м2. Шифра 3076
Macedonia · Ohrid · Ohrid · May 7, 2018
Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

Se Izdava Deloven Prostor vo Centar

1000.00 Euro €
25x
4x
Se izdava deloven prostor 84m2 vo Centar koj odgovara za poveke nameni (kafich,butik,gostilnica i dr.) Se iznajmuva na podolg period. Cena 1000eur. Shifra-8031/1
Macedonia · Skopje · Skopje · May 7, 2018
  Se Prodava Plac vo Vizbegovo

Se Prodava Plac vo Vizbegovo

1.00 Euro €
38x
1x
  Na atraktivna lokacija vo Vizbegovo se Prodava Plac 5396m2. Placot e so moznost za gradba na objekti G-2,G-3,G4-lesna i nezagaduvacka industrija,servisi,stovarishta. Lociran e vo opshtina  kade komunaliite za objektite se poevtini. Po potreba placot moze da bide i do 12000m2. Cena po dogovor. Shifra-9029
Macedonia · Skopje · Skopje · May 5, 2018
Се Продава Плац со Викендица во Мирковци

Се Продава Плац со Викендица во Мирковци

37000.00 Euro €
57x
1x
Се продава викендица од 36м2 на плац од 1800м2 во Мирковци. Куќата има дневна со трпезарија,спална соба, купатило. Од помошни објекти располага со гаража, подрум, штала и бунар. Има подземно спроведено струја и хидрофор со водоводна инсталација внесена во куќата. Објектите ќе влезат во процес на легализација после Нова Година. Нивата е исполнета со...
Macedonia · Skopje · Skopje · May 5, 2018