• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Вип Огласи www.Oglasise.mk
Digitcom Electronics

Digitcom Electronics

Check with seller
22602x
12x
Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Октомври бр.34 Струмица (меѓу автошкола Сигнал М и ресторант ВОДЕНИЧКАТА) секој работен ден од 09.00 - 1...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Електроника
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 7
Digitcom Electronics

Digitcom Electronics

Check with seller
236x
12x
Сервис за вашите LCD,LED и CRT телевизори,декстоп и лаптоп компјутери ,таблети ,проектори,ситни апарати за домакинството во склоп на сервисот вршиме и изведба на домашни LAN и WiFi мрежи како и одржување на истите.Повелете посетете не на ул.24ти Октомври бр.34 Струмица (меѓу автошкола Сигнал М и ресторант ВОДЕНИЧКАТА) секој работен ден од 09.00 - 1...
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · May 21, 2016
Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Сервис на механички оштетувања кај ЛАПТОП

Check with seller
49x
1x
Решавање на сите механички оштетувања кај Лаптопи, ГАРАНЦИЈА за извршената услуга, во најбрз временски рок. Бидете дел од нашите задоволни клиенти.
Macedonia · Струмица · Струмица · February 10, 2019
Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

Hands free comunikator(jabra)nov 9470-26-904-101

Check with seller
81x
0x
Profesionalen hands-free komunikator JABRA,nov neupotrebuvan Cena 200evra 9470-26-904-101
Macedonia · Kumanovo · Kumanovo · November 15, 2018
Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

Preinstalacija na desktop, laptop kompjuteri, tableti...

300.00 Денари
222x
3x
Efikasno i bezbedno cistenje od virusi i preinstalacija (windows xp, 7, 8.1, 10, android) na vashite desktop i laptop kompjuteri, kako i tableti i smartfoni.  Doagam na povik.  Info i rabotno vreme: 17-22 casot(pon.-pet.) i postojano za vikend i praznici.    Cena 300 den. Tel: 078299420
Macedonia · Kisela Voda · Skopje · January 29, 2018
Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

Apple iPhone 11 Pro Max 512GB

800.00 Euro €
23x
3x
Ние нудиме најдобра онлајн трговија на големо и големо на мобилен телефон. Со нашето искуство, ние сме многу фокусирани на потребите на нашите клиенти и нудиме одлични квалитетни производи на нашите клиенти.Забелешка .. Сите наши Apple iPhone се 100% нови, оригинални, фабрички отклучени во кутија1 година гаранцијаApple iPhone 11 Pro Max 64GB == 750...
Macedonia · Ohrid · 6000 · November 4, 2019
Zapper

Zapper

5170.00 Денари
77x
1x
Цена 5170 ден.Фреквентен генератор (биорезонантен неинвазивен уред за селективно уништување на патогени микроорганизми)-Хроничните заболувања во 100% од случаите се предизвикани или пренесени од паразитни инфекции и во скоро 60% од случаите се предизвикани од хелминти (паразитни црви);- Со габични инфекции во денешно време се заразени повеќе од 25%...
Macedonia · Скопје · Скопје · October 12, 2017
LENOVO G505 59-390269

LENOVO G505 59-390269

13990.00 Денари
83x
1x
CPU AMD Dual-Core E1-2100 RAM 2048 MB DISPLAY 15,6"1366x768 HDD SATA 500 GB VGA Radeon HD 8210 DVD±RW 802.11 b/g/n
Macedonia · Југоисточен регион · Струмица · April 23, 2016
  • 1