Станови , Куќи за Продажба - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png
Вип Огласи www.Oglasise.mk
  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

50000.00
21530x
1x
 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064
Macedonia · Skopje · Skopje · November 11, 2017
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 468
Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - КАРПОШ (51М2)

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE - КАРПОШ (51М2)

1.00 Euro €
101x
13x
Се продава стан во Карпош,МИДА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР од ЗГРАДАТА “BUROTIME” И “DOGTAS EXCLUSIVE”.Квадратурата му е 51 М2 од кои 1.ДЕЛ – 2 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,2.ДЕЛ – 49 М2 СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПОВРШИНА,3.ДЕЛ 51 М2 ВК...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · January 3, 2019
Се продаваат станови во Маџир Маало

Се продаваат станови во Маџир Маало

1.00 Euro €
31x
3x
Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 34м² и 72м2 на 6ти кат и 52м² на 1ви кат. Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со висок станбен комфор и максимална искористеност на просторот.Шифра 02BI
Macedonia · Скопје · Скопје · December 27, 2018
Se prodava stan vo Ohrid

Se prodava stan vo Ohrid

1100.00 Euro €
107x
8x
На самиот брег на Охридското Езеро, во населба Лагадин со прекрасен поглед кон езерото, се продава стан на поткровје од 96м2. Станот располага со дневна , кујна со трпезарија, 2 спални соби, купатило, балкон. Греење на струја. Цена 1100еур/м2. Шифра 3076
Macedonia · Ohrid · Ohrid · December 24, 2018
  Se prodava stan vo Kisela Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda

850.00 Euro €
27x
8x
  Se prodava renoviran stan od 80m2  vo Kisela Voda. Stanot e funkcionalen i e deliv na dva pomali 30m2 so edna spalna i 50m2 so edna spalna. Se naoga na 1 kat. Cena 850eu/m2. Shifra-3074
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
  Se prodava stan vo Novo Lisice

Se prodava stan vo Novo Lisice

95000.00 Euro €
23x
1x
Se prodava stan vo Novo Lisice od 115m2 , na 3 kat ,bez lif, so parno. Orientacija istok-zapad-jug. Cena 95 oooeu so mesto za dogovor. Shifra-4002-SU
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
  Se Prodava Stan kaj Hramot

Se Prodava Stan kaj Hramot

80000.00 Euro €
19x
4x
Vo srceto na gradot kaj Hramot SE PRODAVA - Trosoben stan od 79m2 na 12/12 kat. Stanot e so 2 spalni sobi (so moznost da se izvede treta spalna soba),kujna so trpezarija,dnevna,kupatilo,gostinsko WC,ostava,balkon, logija, i podrum. Stanot e so ubav raspored i treba da se renovira. Ima centralno greenje i dva lifta. Vo blizina ima O.U., fakulteti, m...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (63М2)

Се ПРОДАВА СТАН / APARTMENT FOR SALE – КАРПОШ (63М2)

1.00 Euro €
56x
12x
Се продава стан во Карпош,МИДА.Станот се наоѓа во Општина Карпош.Ориентацијата му е Југо – Западна.Лоциран е во непосредна близина на ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР од ЗГРАДАТА “PRIVE” И “NEW BORN CLINIC”.Квадратурата му е 63 М2 од кои 1.ДЕЛ – 2 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,2.ДЕЛ – 3 М2 БАЛКОН/ТЕРАСА,3.ДЕЛ 58 М2 СТАНБЕНА/КОРИСНА/ПО...
Macedonia · SKOPJE · SKOPJE · December 16, 2018