• tiande021.jpg
  • avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Станови , Куќи за Продажба Охрид
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 7 На 8
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА

20.00 Euro €
10x
3x
СОБИ И АПАРТМАНИ-ОХРИД, СТРОГ ЦЕНТАР КАЈ ОХРИДСКА БАНКА Издаваместан во строг центар на Охрид, позади Охридска банка, на 2 минути оддалеченост од центар. Спецификации꞉ кујна, купатило, тв со кабловска, голема тераса со поглед кон центар, бесплатен паркинг простор. Издаваме апартмани и соби во Охрид, населба Коњско, во близина на хотелите Метропол, ...
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · August 25, 2019
Се продава двособен стан 45м2 кај ОКТА

Се продава двособен стан 45м2 кај ОКТА

Check with seller
45x
8x
Се продава двособен стан 45м2 на 5ти кат ( со лифт ) во близина на бензиската Окта. Распоред: дневна соба, кујна, спална соба, балкон ( поглед кон езеро ), тоалет.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016
Се продава трособен стан 98м2 во населба Билјанини Извори

Се продава трособен стан 98м2 во населба Билјанини Извори

Check with seller
82x
13x
Се продава трособен стан со вкупна површина 98м2 (91м2 површина на стан, 7м2 тераси), на прв кат, јужен, во населба Билјанини Извори. Распоред: ходник кој води кон дневна соба со трпезарија и кујнски простор кои поседуваат тераса, купатило, ходник кој води кон две спални соби од кои едната поседува тераса, купатило.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016
Стан 52м2+подрум

Стан 52м2+подрум

Check with seller
36x
7x
Се продава двособен стан 52м2 на 3 кат ( без лифт ) во населба Христо Узунов. Распоред: дневна соба со кујна, спална соба, балкон, тераса. Станот поседува и подрум.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016
Гарсоњера 32м2

Гарсоњера 32м2

Check with seller
142x
4x
Се продава гарсоњера на високо приземје во населба Охридати, во близина на кружниот тек кај Билјанини Извори. Распоред: ходник кој води кон дневната соба со кујна, тоалет, балкон. Цена: 28 000 евра празна/ 30 000 наместена.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016
Двособен стан 46м2+подрум

Двособен стан 46м2+подрум

Check with seller
37x
7x
Се продава двособен стан на 4ти кат со вкупна површина 46м2 (39м2 површина на стан + 7ма тераса) + 3м2 подрум во близина на кружниот тек кај Градската болница. Распоред: ходник кој води кон дневна соба со трпезарија и одвоена кујна, спална соба, тоалет. Дополнителни информации:југоисток, нема лифт, под- синтелон, дограма- дрвена.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016
Се продава двособен стан 47м2

Се продава двособен стан 47м2

Check with seller
37x
11x
Се продава двособен стан со вкупна површина 47м2 (45м2 површина на станот, 2 м2 тераса), на прв кат, јужен, во населба Билјанини Извори. Распоред: ходник кој води кон дневна соба со кујна, спална соба, тоалет, тераса.
Macedonia · Југозападен регион · Охрид · June 2, 2016