Станови , Куќи за Продажба - page 2 - www.Oglasise.mk

  • avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg
Станови , Куќи за Продажба
Сите резултати
Лично
Компанија
8 - 14 На 273
Се продаваат станови во Маџир Маало

Се продаваат станови во Маџир Маало

1.00 Euro €
43x
3x
Се продаваат станови со функционални решенија и квадратури, со површина од 34м² и 72м2 на 6ти кат и 52м² на 1ви кат. Објектот е составен од 6 станбени катови. Проектиран е по сите европски стандарди за квалитетно домување и се одликува со висок станбен комфор и максимална искористеност на просторот.Шифра 02BI
Macedonia · Скопје · Скопје · December 27, 2018
  Se prodava stan vo Kisela Voda

Se prodava stan vo Kisela Voda

850.00 Euro €
38x
8x
  Se prodava renoviran stan od 80m2  vo Kisela Voda. Stanot e funkcionalen i e deliv na dva pomali 30m2 so edna spalna i 50m2 so edna spalna. Se naoga na 1 kat. Cena 850eu/m2. Shifra-3074
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
  Se Prodava Stan kaj Hramot

Se Prodava Stan kaj Hramot

80000.00 Euro €
29x
4x
Vo srceto na gradot kaj Hramot SE PRODAVA - Trosoben stan od 79m2 na 12/12 kat. Stanot e so 2 spalni sobi (so moznost da se izvede treta spalna soba),kujna so trpezarija,dnevna,kupatilo,gostinsko WC,ostava,balkon, logija, i podrum. Stanot e so ubav raspored i treba da se renovira. Ima centralno greenje i dva lifta. Vo blizina ima O.U., fakulteti, m...
Macedonia · Skopje · Skopje · December 20, 2018
  Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica

50000.00 Euro €
39x
1x
 Se prodava stan kaj Drzavna Bolnica 54m2 so podrum 5m2 na 3 kat.Cena 50 000 eu. Shifra-2064
Macedonia · Skopje · Skopje · December 14, 2018
Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova

Se prodava stan - dupleks na Ruzveltova

60500.00 Euro €
25x
1x
 Se prodava stan-dupleks na Ruzveltova 33m2+30m2 galerija. Cena 60 500eu. Shifra-3057
Macedonia · Skopje · Skopje · December 14, 2018
Се продава стан во Топанско Поле

Се продава стан во Топанско Поле

63000.00 Euro €
60x
1x
Се продава стан во Топанско Поле од 89м2 корисна површина, 6м2 помошни простории. Станот се наоѓа на 6/8 кат. Опремен со парно и лифт. Се состои од кујна со трпезарија,дневна, 3 спални соби и купатило. Од помошни простории поседува 2 балкона со подрум. Цена  63000евра. Ориентација југо-север. Шифра 3070
Macedonia · Skopje · Skopje · December 13, 2018
  Se Prodava Eksluziven Stan na Vodno

Se Prodava Eksluziven Stan na Vodno

110000.00 Euro €
26x
1x
Na Vodno se prodava eksluziven stan 79m2  na 3 kat. Prekrasniot stan e  so dve spalni sobi,dnevna so kujna i trpezarija,kupatilo,lift i parno. Se naoga vo novogradba so cena 110 000 eu . Shifra-3069
Macedonia · Skopje · Skopje · December 11, 2018