• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
Козметика , маникир педикир и Убавина
Сите резултати
Лично
Компанија
1 - 2 На 2

15000.00 Денари
22x
0x
September 3, 2019
Крем со слуз од полжав - 150 ml

Крем со слуз од полжав - 150 ml

510.00 Денари
116x
1x
Светски хит по супер цена! Со докажано регенеративно и подмладувачко дејство!Состав: слуз од полжав (helix aspersa muller), глукозаминогликани, глицерин, алантоин, хидролизиран колаген. Без парабени!Дејство: Благодарение на многуте активни компоненти во својот состав, кремот ги зајакнува природните функции на кожата и делува врз нејзината целосна р...
Macedonia · Скопски регион · Скопје · February 21, 2018
  • 1