• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Se izdava DEL od KUKA vo KOZLE

Објавено на November 1, 2017
Објавено од Snezana
Гледано од 31 луѓе

Опис на предметот

На прекрасна и тивка локација во Козле се издава приземје од куќа која е луксузно опремена со површина од 70м2. Се состои од дневна, кујна со трпезарија, 1 спална соба, купатило. Има сопствено парно греење. Во цената се вклучени и сметки за вода, ТВ, интернет. Цена 500еур. Шифра 6002/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
SKOPJE
Град
SKOPJE
Адреса
Partizanski Odredi 34