• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Se izdava stan od 31M2 na ODLICNA LOKACIJA CENTAR

Објавено на October 31, 2017
Објавено од Snezana
Гледано од 48 луѓе

Опис на предметот

 


Се издава одличен стан од 31м2. на први кат, опремен со кујна и клима уред.Одличен за канцелариски простор и слични намени. Цена 11000 ден. Шифра-1032/1

Локација

Држава
Macedonia
Регион
SKOPJE
Град
SKOPJE
Адреса
Partizanski Odredi 34