• avtopromet001.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • 69990012_108127487246002_6285010976370589696_o.jpg
  • eulogo.jpg

Станови, куќи , Соби за изнајмување - Garsonjera 20m2 na Vodno

Објавено на September 9, 2017
Објавено од Slobodan
Гледано од 567 луѓе

Опис на предметот

Се издава гарсониера 20м2 во подножје на Водно, над Клинички Центар. Во близина се наоѓа супермаркет Рамстор. Комплетно опремена и погодна за една особа. Контакт тел. 071246424 

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Skopje
Град
Skopje