• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png

Куќи - Апартмани за изнајмување - Издавање на соби во Ресен,Преспа

Објавено на July 28, 2016
Објавено од Боби
Гледано од 95 луѓе

Опис на предметот

Се издаваат соби во Ресен, веднаш до ресторан Ѓердан по најповолни цени. 

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Преспа
Град
Ресен
Адреса
Корчуланска