• avtopromet.jpg
  • avtoservis stevo.jpg
  • nedviznostiprostor.jpg
  • ostani doma.png

Куќи - Апартмани за изнајмување - Издавам куќа во Пржино

Објавено на July 8, 2016
Објавено од Biljana
Гледано од 66 луѓе

Опис на предметот

Куќата е наместена, приземна погодна за студентки или брачен пар. Цена по договор. Тел.077980926

Локација

Држава
Macedonia
Регион
Македонија
Град
Скопје