Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Недвижнини - 20/40 FT HC transportni kontejner na prodaju

Објавено на September 25, 2023
Објавено од wimc
Гледано од 46 луѓе
#4730
2000.00 Euro €

Опис на предметот

Prodajem svoj 20FT i 40FT HC transportni kontejner za jedno putovanje, zatvoren za vodu, bez curenja. Kontejner je još uvijek kao nov. Dizajnirani za sigurno skladištenje i otpremu, naši novi standardni transportni kontejneri od 20ft x 8ft (plavi RAL 5013) dostupni su za prodaju širom svijeta.


WhatsApp: +27797580314


E-pošta: acostelo@aol.com

Локација

Држава
Srbija
Регион
Arandjelovac
Град
Arandjelovac

Други информации

Преглед и повратни информации за 20/40 FT HC transportni kontejner na prodaju(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear