Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Дом и Семејство - Izdajem apartman na Ledinama, Novi Beograd

Објавено на January 21, 2023
Објавено од oglasi
Гледано од 47 луѓе
#4687
Check with seller

Опис на предметот

LILI’S HOUSE APARTMAN 


Novi Beograd, Ledine


 


Dvosoban apartman br.1


drugi sprat,


43m2,


spavaća soba,


dnevna soba,


kuhinja,


terasa,


kupatilo,


klima,


podno grejanje,


osnovno posudje,


peškiri, posteljina,


šampon, sapun, toalet papir,


video nadzor,


parking,


Wi-Fi,


KTV


Spavaća soba sa francuskim ležajem, dnevna soba sa ugaonom garniturom na razvlačenje


U apartmanu mogu da borave maksimalno 4 osobe.


Dozvoljen boravak kućnih ljubimaca, bez dodatne nadoknade.


Obezbeđen besplatan parking, Wi-Fi i KTV. 


0652909807


lilishousebg@gmail.com


http://lilis-house.rs


 

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd
Адреса
Beograd

Преглед и повратни информации за Izdajem apartman na Ledinama, Novi Beograd(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear