Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Домашни Миленици - Na prodaju stenci sibirskog samojeda

Објавено на November 20, 2022
Објавено од benson
Гледано од 4 луѓе
#4683
Check with seller

Опис на предметот

Na prodaju stenci sibirskog samojeda od veoma dobrih i kvalitetnih roditelja, višestruko nagrađivanih na izložbama.
Otac izuzetan primerak rase.
Štenci će biti za preuzimanje posle druge vakcine.
Za više informacija pozvati +381649608865 (ili putem vibera)
Vilovo

Локација

Држава
Srbija
Регион
Južnobački
Град
Vilovo

Преглед и повратни информации за Na prodaju stenci sibirskog samojeda(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear