Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Останати услуги - Kompleksu u Becicima potrebni domar i sobarice

Објавено на September 15, 2022
Објавено од oglasi
Гледано од 103 луѓе
#4674
Check with seller

Опис на предметотKompleksu u Becicima, Crnoj Gori, potrebni domar i  sobarice (higijenicarke) . Obezbedjen smestaj. Rad na duzi period.

 
info.montedreams@gmail.com
Kontakt telefon: +382 69 888700 (MNE)
Ime oglasivaca: Vesna

Локација

Држава
Srbija
Регион
Beograd
Град
Beograd

Преглед и повратни информации за Kompleksu u Becicima potrebni domar i sobarice(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear