Стар Радио

Стар Радио

Музички Стриминг Медиум - Македонија Број 1 Слушај и Уживај

Патувања - Apartmani "INA" Dobre Vode

Објавено на July 26, 2022
Објавено од benson
Гледано од 184 луѓе
#4670
Check with seller

Опис на предметот

Apartmani "INA" Dobre Vode
Na 8 km od Bara nalazi se naselje Dobre Vode sa peščanom plažom Veliki Pijesak koja zbog čistoće vode i velikoj prisutnosti sumpora spada u plaže I kategorije (dužine 480m, prosecne širine 29 m).
Pruža pogled na nezaboravan zalazak sunca i prelepu boju mora po čemu je ona posebno poznata.
Idealno je mesto za odmor, pogotovu porodica sa decom.
Apartmani sa dva, tri i četiri ležaja, novogradnja, 40 metara od mora (U NEPOSREDNOJ BLIZINI HOTELA KALAMPER) terasa, kuhinja, wc sa tuš kabinom, klima, TV, internet.
U blizini kuće su market,zelena pijaca,restorani.
Kontakt:
+38269999337

Локација

Држава
Srbija
Регион
Primorje
Град
Dobre Vode

Преглед и повратни информации за Apartmani "INA" Dobre Vode(0)

  Бидете први да ги разгледате или повратните информации

  Додај нов преглед

  Прашајте ги прашањата што ги имате или вашето искуство со оваа ставка или продавач. Сите коментари се модерирани
  Вистинско име или корисничко имеe
  Нема да бидат објавени
  Преглед, повратни информации или прашање
  *
  Ова поле е задолжително
  Clear